Środki ochrony roślin . nasiona warzyw . nawozy i wiele innych - F.H.U. AGROKAS Jan Kasprzak


Idź do treści

Menu główne:


Duett Ultra 497 EC

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN > FUNGICYDY

Duett® Ultra 497 SC – wysoka i długotrwała skuteczność przeciwko chorobom

Dzięki zawartości w składzie epoksykonazolu i tiofanatu metylowego Duett® Ultra 497 SC oferuje bardzo szerokie spektrum ochrony i wysoką jej skuteczność. Dzięki temu staje się fungicydem uniwersalnym do zwalczania patogenów praktycznie we wszystkich zbożach ozimych i jarych.

Długotrwałość ochrony jest tu zapewniona szczególnie przez epoksykonazol, dzięki jego wysokiej skuteczności, niezwykłej systemiczności i wysokiej dawce aplikowanej na hektar.
Duett® Ultra 497 SC – termin stosowania i dawki

W zależności od tego, co zamierzamy lub możemy osiągnąć w uprawie zbóż, Duett Ultra może być stosowany w różnych wariantach ochrony fungicydowej.

Stanowiska o wysokim i średnim potencjale plonowania, wyższe wymagania w stosunku do jakości zbioru.

W takich warunkach rekomendujemy wykonanie dwóch zabiegów ochrony fungicydowej systemem Standard. Do pierwszego zabiegu w terminie T1/T2 polecamy nowy fungicyd Capalo® 337,5 SE. Na drugi zabieg w celu ochrony górnych liści i kłosa polecamy Duett Ultra.

Stanowiska o średnim i niższym potencjale plonowania, zboża paszowe.


W takich warunkach najczęściej wystarcza zastosowanie jednego zabiegu fungicydowego. Duett Ultra bardzo dobrze spisze się szczególnie stosowany w terminie BBCH 37-49 w ochronie liścia podflagowego, flagowego i kłosa.


Strona główna | ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN | NASIONA WARZYW | O FIRMIE | KONTAKT | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego